• 23mar
    • 19mar
        • KONKURS WIELKANOCNY

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt.

,, NAJPIEKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA’’

Cele konkursu jest:

• Kształtowanie inwencji twórczej, wyobraźni oraz sprawności manualnej
          • Budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi
          • Umiejętność współpracy, integracja rodziny

Regulamin konkursu:

1. Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 5   lat wraz z rodzicami/ opiekunami. Praca nie musi być samodzielna, ale musi być najpiękniejsza.
          2. Zadaniem uczestników jest wykonanie przestrzennej ozdoby Wielkanocnej.
          3. Technika wykonania prac: dowolna przestrzenna.
          4. Każda praca powinna być podpisana: imię i nazwisko autora pracy wieknazwa grupy.
          5. Konkurs rozpoczyna się 21.03.2022r. i trwać będzie do 12.04.2022r.
          6. Prace należy składać do dnia 12.04.2022r.u wychowawców grup.
          7. Zwycięzcy otrzymają dyplom i upominek.
          8.  Udział w konkursie łączy się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych uczestników. Prace pozostają na własność Organizatorów.
          9. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się między 12-14 KWIETNIA 2022

• 10mar
        • INFORMACJA

INORMUJEMY, ŻE ROZPOCZYNAMY REKRUTACJE DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA  W TUCZNIE NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Dysponujemy 30 wolnymi miejscami. Wnioski wraz z załącznikami przyjmujemy od 14.03.2022-01.04 2022.

• 08lut
    • 15lut
        • Spotkanie z ptakami

Dnia 15.02.2022 we współpracy z Nadleśnictwem Tuczno odbyło się  spotkanie w ramach edukacji przyrodniczo leśnej z leśnikami Panią Pauliną Wawrzysz i Panem Piotrem Iwanickim. Spotkanie miało na celu przybliżenie dzieciom życia ptaków: sowy i sokoła. Dzieci poznały ciekawostki z życia ptaków. Każde dziecko miało możliwość obejrzenie żywych okazów z bliska i pogłaskania ich. Serdecznie dziękujemy za ciekawą prezentację i oczekujemy dalszych spotkań.

• 31sty
        • Zabawa karnawałowa

Karnawał to czas pełen radości i zabaw, a jego najbardziej oczekiwanym dniem jest bal karnawałowy. W naszym przedszkolu w tym wyjątkowym czasie sale zamieniły się w sale balowe, pełne różnobarwnych ozdób i balonów, a dzieci przeobraziły się w postacie z ulubionych bajek. Do przedszkola przybyły kolorowe wróżki, odważni rycerze, dzielni super bohaterowie, piękne królewny, straszni piraci  i wiele innych tajemniczych osób. Dzieci wspólnie tańczyły i brały udział sesji zdjęciowej. Czas ten był pełen wrażeń, uśmiechów i zabawy. Dla wszystkich dzieci czekał poczęstunek.

• 19sty
    • 29gru
    • 22gru
        • Jasełka

W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Maluszki ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.  Po przedstawieniu dzieci składały świąteczne życzenia. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy,  dekoracje oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

• 21gru
    • 15gru
        • Konkurs świąteczny

Konkurs świąteczny rozstrzygnięty.

I miejsce Ignacy Turowski

II miejsce Alicja Groszewska

III miejsce Marcel Wojniłowicz

Dyplomy za udział otrzymali: Jan Kwiecień, Weronika Kulpińska, Julia Dyjak,Maja Dacko,Stanisław Kiszka, Iga Wyrwińska, Karol Szymko.

Gratulujemy.

Prace zostały przeznaczone na kiermasz.

• 14gru
    • 02gru