Plan współpracy z rodzicami 2022/2023

Forma realizacji

Zapoznanie rodziców z koncepcją pracy przedszkola

Zapoznanie rodziców z podstawą programową

Wrzesień

Zapoznanie z organizacją pracy w nowym roku, statutem przedszkola.

Zapoznanie z dokumentacją przedszkola.

Bieżące informowanie rodziców o kierunkach pracy przedszkola i zamierzeniach wychowawczo-dydaktycznych.

Wykaz programów wychowania przedszkolnego oraz programów wspierających zatwierdzonych do realizacji w roku szkolnym 2022/2023

Wrzesień

Zamieszczanie bieżących informacji na tablicy informacyjnej, stronie internetowej przedszkola.

Organizacja zajęć otwartych, warsztatów

Cały rok

Udział rodziców w wycieczkach pomoc w organizacji uroczystości i imprez

Cały rok

Informowanie rodziców o postępach rozwojowych wychowanków oraz zauważonych problemach.

Włączanie rodziców we wzbogacenie bazy materialnej grupy, przedszkola (dostarczanie potrzebnych do zajęć materiałów, wzbogacanie kącika przyrody, zabaw w różne akcesoria)

Cały rok

Omówienie na spotkaniach z rodzicami zagadnień dotyczących specyficznych problemów dzieci (spotkania wg potrzeb)
          wrzesień