Wynajem sali

Regulamin wynajmu sali na imprezy okolicznościowe

W ramach zarządzenia Nr 56/2008 Burmistrza Miasta Tuczno z dnia 01.09.2008r. w sprawie wprowadzenia cennika opłat za korzystanie z pomieszczeń przedszkola prowadzonych przez Gminę Tuczno, ustalona kwotami:

1.  do 5 godzin 70 złotych
  2. do 10 godzin 150 zł
  3. powyżej 10 godz. 250 zł

Odpłatność za zużytą na czas wynajęcia energię elektryczną:

1. do 5 godz. 20 zł
  2. do 10 godzin 40 zł
  3. powyżej 10 godzin 70 zł

W wynajętej sali obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i spożywania napojów alkoholowych.

1. Ze sprzętu będącego na wyposażeniu sali można korzystać tylko na terenie sali.
  2. W przpadku wydarzeń kilkudniowych Najemca może na swoją odpowiedzialność pozostawić w sali przedmioty wartościowe.W takiej sytuacji Najemca powinien powiadomić o tym fakcie osobę odpowiedzialną za salę.
  3. Najemca opuszczając salę po zakończeniu wydarzenia zobowiązany jest przekazać ją wraz z wyposażeniem osobie odpowiedzialnej za wynajem.
  4. Najemca wspólnie z osobą odpowiedzialną za salę zobowiązani są sprawddzić stan sali i sprzętu.
  5. Najemca zobowiązany jest do pokrycia kosztów naprawy wszelkich uszkodzeń wyposażenia powstałych w okresie wynajmu sali.

Obowiązki Najemcy

Najemca osoba prowadząca wydarzenie oraz jego uczestnicy zobowiązani są do:

• przestrzegania zakazu palenia w obrębie całego budynku
  • przestrzegania zakazu wnoszenia do sal gorących posiłków bez zgody wynajmującego
  • przestrzegania zakazu przyklejania lub przypinania czegokolwiek bez zgody wynajmującego
  • dbania o czystość pomieszczeń udostępnionych im przez Wynajmującego
  • pozostawienia sali po wydarzeniu w takimstanie w jakim została przekazana
  • Osoba najmująca salę odpowiedzialna jest za sprzęt i urządzenia znajdujące się na sali.

Wszelkie szkody wynikłe z użytkowania sali , toalet, korytarzy Najemca zobowiązany jest naprawieć lub pokryć ich wartość.

Regulamin obowiązuje od 01.09.2013roku.

Publiczne Przedszkole w Tucznie
    ul. Wolności 3