• Informator dla Rodziców  Rekrutacja dzieci do “TOLA” Publicznego Żłobka w Tucznie.

Informator dla Rodziców

1. Podstawą rekrutacji dzieci do “TOLA” Publicznego Żłobka w Tucznie jest Uchwała Rady Miejskiej w Tucznie z dnia 27 września 2018 r.,  w sprawie utworzenia gminnej jednostki budżetowej pod nazwą “TOLA” Publiczny Żłobek w Tucznie, ul. Wolności 3 i nadania mu statutu oraz zmiany innej uchwały, wraz z późniejszymi zmianami.

2. “TOLA” Publiczny Żłobek w Tucznie dysponuje 19 miejscami dla dzieci. Utworzenie oraz funkcjonowanie Żłobka realizowane jest w ramach projektu Gmina Tuczno dla maluchów! – utworzenie żłobka w mieście Tuczno, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020.

W okresie korzystania ze żłobka rodzice ponoszą opłatę stałą 300zł oraz 7,5 / wyżywienie.

3. Rekrutacji do Żłobka podlegają dzieci w wieku od ukończenia 1 roku życia do ukończenia 3 lat, zamieszkałe na terenie Gminy Tuczno.

4. Rekrutacja dzieci do Żłobka prowadzona jest w trybie ciągłym. Karty zgłoszeniowe są dostępne w wersji papierowej w siedzibie Żłobka oraz na stronie internetowej. Wypełnioną oraz podpisaną kartę zgłoszenia należy złożyć w formie papierowej w siedzibie “TOLA” Publicznego Żłobka w Tucznie przy ul. Wolności 3, 78-600 Tuczno.

5. Złożenie formularza rekrutacyjnego nie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka do Żłobka.

6. Jedna osoba może złożyć tylko jedną kartę zgłoszeniową.

7. Dane osobowe zawarte w dokumentacji przedkładanej do Żłobka podlegają ochronie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.